timized with the Yoast SEO plugin v7.7.3 - https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ -->

Kategoria: Blog

 • Zapraszamy na Dni Fantastyki we Wrocławiu!

  Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na Dniach Fantastyki 2018, które odbędą się 29 czerwca – 1 lipca. Nasze stoisko znajdować się będzie w Strefie Wystawców. Więcej o strefie wystawców można dowiedzieć się ze strony: Strefa Wystawców. W związku z naszym uczestnictwem na DF, uruchomiliśmy możliwość odbioru osobistego na naszym stoisku. Podczas składania zamówienia, wystarczy zaznaczyć opcję
 • koszulka han solo

  Nowe koszulki Cho na Solo!

  Przedstawiamy nasz nowy wzór na koszulki, torby i plecaki worki – Cho na Solo It’s a trap! Nowy wzór dedykowany jest wszystkim fanom Hana Solo i Gwiezdnym Wojnom 🙂 Mamy nadzieję, że koszulki i inne gadżety przypadną Wam do gustu. Zapraszamy na zakupy!
 • DobreItemy na Kawaii Time we Wrocławiu!

  Zapraszamy na nasze stoisko na wrocławskim wydarzeniu Kawaii Time, które odbędzie 10-11 lutego. Miejsce: EZN – Elektroniczne Zakłady Naukowe ul. Braniborska 57, 53-680 Wrocław Czas: 10 lutego – 11 lutego 10 lutego o 8:00 do 11 lutego o 14:00 Będziemy tam z dobrym towarem! Mnóstwo plecaczków worków, śmiesznych kubków i nowych koszulek 🙂 Śledź wydarzenie Kawaii
 • Wyprzedaż wybranych towarów

  Przecenione towary znajdziesz w zakładce Wyprzedaż/Outlet. Produkty w nowych cenach to ostatnie sztuki wybranego rozmiaru lub koloru. Kliknij aby zobaczyć.
 • Koszulki z Mithrilu

  Nowe koszulki w kolorze srebrnym z wzorem Ta Koszulka została wykonana z Mithrilu! Koszulki damskie i męskie w różnych rozmiarach. 100% bawełna czesana ring-spun (organiczna) Single Jersey Cienki kołnierz ściągaczowy Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia Podwójne przeszycia na rękawach i u dołu koszulki Boczne szwy Kup tutaj!
Cart Item Removed. Undo
 • No products in the cart.

Czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych!