timized with the Yoast SEO plugin v7.7.3 - https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ -->

Atak Tytanów

Koszulki Atak Tytanów

Atak Tytanów to jedno z naszych najbardziej ulubionych anime. Dlatego nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie utworzyli małego działu związanego z Atakiem Tytanów. Mamy w naszym sklepie internetowym koszulki Atak Tytanów, czyli coś do noszenia na co dzień przez fanów.

Koszulka Atak Tytanów ze Skrzydłami Wolności

Dość oczywisty wzór, czyli Skrzydła Wolności, grupy do której należy Eren i cała ekipa głównych bohaterów. Jednak chcieliśmy dodać nieco szlachetności Skrzydłom, dlatego nasz nadruk na koszulce jest metaliczny. Taki nadruk lekko połyskuje pod światłem i mieni się w zależności od kąta padania światła. Koszulka Atak Tytanów jest dostępna w wersji damskiej i męskiej.

Gadżety z Ataku Tytanów

Oprócz koszulek możemy zaoferować plecak z nadrukiem Skrzydeł Wolności. Nadruk metaliczny daje fantastyczny efekt :) Jeśli poszukujesz niebanalnego nadruku, napisz do nas. Dobre itemy wykonujemy ręcznie, dlatego możemy zmienić kolory nadruku i koszulek na indywidualne zamówienie.

Zapowiadamy kolejne nowości, w tym nowe koszulki, które pojawią się w naszym sklepie internetowym.

Koszulka damska SKRZYDŁA WOLNOŚCI. Odpowiednia dla fanów niesamowitego anime Atak Tytanów. Wykonana z bardzo dobrej jakości bawełny typu rinspun. Dostępna w kolorze czarnym. Nadruk metaliczny w kolorze ciemnego złota. 
39.00
Koszulka męska SKRZYDŁA WOLNOŚCI. Odpowiednia dla fanów niesamowitego anime Atak Tytanów. Wykonana z bardzo dobrej jakości bawełny typu rinspun. Dostępna w kolorze czarnym. Nadruk metaliczny w kolorze ciemnego złota. 
39.00
Plecak bawełniany o wymiarze  37 x 46,5cm z nadrukiem Skrzydła Wolności Nadruk w kolorze ciemnego złota metaliczny.
39.00

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Realizacja zamówienia 5 dni roboczych + czas dostawy