timized with the Yoast SEO plugin v7.7.3 - https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ -->

Gra o Tron

Koszulki Gra o Tron, koszulki damskie, męskie, topy

Koszulki Gra o Tron, kubki oraz inne gadżety można znaleźć w naszym sklepie internetowym online. Gadżety z Gry o Tron czy śmieszna koszulka pokażą innym, żeś jesteś fanem tej wielowątkowej powieści i serialu. Nasze koszulki są z naszymi własnoręcznie przygotowanymi nadrukami i z naszymi wzorami. Staramy się jak zwykle tworzyć itemy z poczuciem humoru, tak aby każdy posiadający nasze itemy, mógł rozbawiać innych. Gra o Tron Koszulki damskie i męskie to między innymi, Nie Trać Głowy, czyli koszulka nawiązująca do rodu Starków. Dla facetów też się znajdzie :) Jesteśmy w trakcie przygotowywania nowych wzorów, więc oprócz koszulki Gra o Tron dla fanów rodu Starków czy Targaryen, przygotowujemy koszulki z innymi rodami.

Koszulki damskie Gra o Tron, wzory tylko dla dziewczyn

Nasz nowy wzór na koszulki, to propozycja już tylko dla kobiet, czyli koszulka damska Gra o Tron Protected by dragons. Dostępna jest również torba oraz kubek z tym wzorem.

Gra o Tron gadżety – kubki, torby, plecaki, woreczki do gier

Dla graczy, nie tylko tych grających w gry związane z serią Gra o Tron, stworzyliśmy woreczki do gier, na akcesoria i żetony. Na woreczkach znajdują się symbole głównych rodów, walczących o tytułowy Tron. U nas znajdziesz prezent dla fana gry o tron, coś dla siebie i znajomych.

Oryginalne koszulki Gra o Tron z nadrukiem

Śmieszne koszulki Gra o Tron to nasza specjalność. Oryginalne, wydrukowane na bardzo dobrej jakościowo koszulce przypadną do gustu każdemu z poczuciem humoru. Mamy również inne gadżety Gra o Tron takie jak plecak worek z nadrukiem oraz bawełniane torby. Kubki Gra o Tron z zabawnymi nadrukami to również alternatywa na prezent zamiast koszulki. Do każdego kubka dodajemy kartonowe opakowanie. Ciągle wymyślamy nowe wzory, więc niedługo pojawią się w sklepiku nowości. Jeśli chciałbyś, abyśmy wymyślili coś śmiesznego związanym z Grą o Tron daj znać śmiało.

Torba THE HODOR

Nie oceniono
Bawełniana torba z nadrukiem The Hodor. Materiał: 100% bawełna Długość uchwytów: 70 cm Wymiary: 38 x 42 cm
35.00
Koszulka damska z nadrukiem The Hodor. Do wyboru w dwóch kolorach: białym i czarnym. 100% bawełna ringspun. Miękka i miła w dotyku.
39.00
Koszulka męska z nadrukiem The Hodor. Do wyboru w dwóch kolorach: białym i czarnym. 100% bawełna ringspun. Miękka i miła w dotyku.
39.00
Koszulka męska z Gry o Tron z naszym autorskim nadrukiem Bo Pić i Rządzić Trzeba z Głową. Śmieszna koszulka dla każdego fana Gry o Tron, posiadającego poczucie humoru:) Koszulka do wyboru w trzech kolorach: szary, czarny i biały. 100% bawełna ringspun, miękka w dotyku.
39.00
Top damski z Gry o Tron z nadrukiem naszego pomysłu 🙂  – Bo pić i rządzić trzeba z głową. Top do wyboru w 3 kolorach: szarym, czarnym i białym. 100% bawełna ringspun.
39.00
Koszulka damska z Gry o Tron z naszym oryginalnym nadrukiem – Bo pić i rządzić trzeba z głową. Koszulka do wyboru w 3 kolorach: szarym, czarnym i białym. 100% bawełna ringspun.
39.00
Biały kubek z nadrukiem Protected by dragons Gra O tron. Teraz to już nikt Ci kawy nie ukradnie. Pojemność 330 ml, kubek można myć w zmywarce.   Nadruk z dwóch stron kubka.
35.00
Plecak worek bawełniany z grafiką Protected by Dragons Gra o tron. Plecak mieści sporo poza A4, dlatego możesz do niego schować dużo cennych rzeczy. I nie musisz się martwić, że ktoś będzie buszował w Twoim plecaku – chroni go magiczny napis Protected By Dragons. Mamy nadzieję, że o co chodzi będą wiedzieć, nie tylko fani Gry o tron 🙂 Plecak posiada wymiary 37 x 46,5cm Kolor czarny, białe sznurki.
39.00
Torba bawełniana z nadrukiem Protected by Dragons Gra o tron. Dostępna w kolorze czarnym. Posiada wzmocnienia przy przeszyciach. Dobra na zakupy, szczególnie że jest pilnowana przez smoki 🙂  
35.00
Koszulka damska z nadrukiem Protected by Dragons z Gry o Tron. Każda osoba noszącą tą koszulkę jest chroniona przez potężne smoki, dlatego niegodziwcy ze złymi zamiarami powinni trzymać się z daleka. Koszulka bawełniana wykonana z bawełny ringspun 100%, miękka w dotyku. Dwa kolory do wyboru: czarny i szary.  
39.00
Top damski z nadrukiem Protected by Dragons. Top Gra o Tron dostępny jest w dwóch kolorach: szarym i czarnym do wyboru. Koszulka bawełniana wykonana z bawełny ringspun, miękka w dotyku.  
39.00
Koszulka męska Nie trać głowy Gra o Tron. Wykonana z bardzo dobrej jakości bawełny typu rinspun. 100% bawełna. Miękka i miła w dotyku. Dostępna w kolorze białym, czarnym i szarym.
39.00
Koszulka damska NIE TRAĆ GŁOWY Gra o Tron. Coś dla fanów rodu Starków, ale nie tylko. Koszulka bawełniana wykonana z bawełny ringspun, miękka w dotyku. 100% bawełna. Do wyboru koszulka w kolorze białym, szarym i czarnym.
39.00
Kubek Nie trać głowy. Kubek Gra o Tron – idealny na prezent dla fana Gry o Tron 🙂 Z radosnym przesłaniem, sprawdzi się w pracy, w domu, wszędzie gdzie go zaniesiesz. Pojemność 330 ml, kubek można myć w zmywarce 🙂  
35.00 25.00

Woreczek Targaryen

Nie oceniono
Woreczek do trzymania akcesoriów do gier, kostek, żetonów, gadżetów. Do wyboru w kolorze czarnym. 3 rozmiary woreczka do wyboru. Woreczek posiada zwężający sznurek po jednej stronie. Nadruk CZERWONY XXS – 0,25 l – 10 x 15 cm – 10 zł XS – 1 l – 14 x 20 cm – 16 zł S – 3 l – 25 x 30 cm – 25 zł
10.00 25.00

Woreczek LANNISTER

Nie oceniono
Woreczek do trzymania akcesoriów do gier, kostek, żetonów, gadżetów. Do wyboru w kolorze czarnym. 3 rozmiary woreczka do wyboru. Woreczek posiada zwężający sznurek po jednej stronie. Nadruk ZŁOTY, lekko połyskujący. XXS – 0,25 l – 10 x 15 cm – 10 zł XS – 1 l – 14 x 20 cm – 16 zł S – 3 l – 25 x 30 cm – 25 zł
10.00 25.00

Woreczek STARK

Nie oceniono
Woreczek do trzymania akcesoriów do gier, kostek, żetonów, gadżetów. Do wyboru w kolorze czarnym. 3 rozmiary woreczka do wyboru. Woreczek posiada zwężający sznurek po jednej stronie. Nadruk srebrny, lekko połyskujący. XXS – 0,25 l – 10 x 15 cm – 10 zł XS – 1 l – 14 x 20 cm – 16 zł S – 3 l – 25 x 30 cm – 25 zł
10.00 25.00

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Realizacja zamówienia 5 dni roboczych + czas dostawy