imized with the Yoast SEO plugin v9.5 - https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ -->

He Man

Koszulki He Man damskie, męskie

Na potęgę potężnego czerepu. Mocy Przybywaj! Nawet jeżeli nie masz bojowego kota, muskularnej sylwetki ani wypasionej grzywki, to nadal możesz poczuć na sobie magię Eternii przywdziewając koszulki, torby czy inne akcesoria inspirowane legendarnym He Manem. Bajka, która powstała na potrzeby reklamy lalki do zabawy, z pewnością wyprzedziła oczekiwania oglądających. Jest ona niejako obowiązkową animacją z lat 90. Każdy z pewnością pamięta bojowego kota czy śmiech Szkieletora. Jego teksty są przekomiczne, uwielbiamy tego złego bohatera.

Koszulki ze Szkieletorem z He Man

Nawet jeżeli często udajesz kogoś niepozornego i niezaradnego to dzięki naszym produktom, możesz przemienić się w tę samą osobę, ale np. ze Szkieletorem krzyczącym Myaaah! na koszulce. Koszulki He Man Szkieletor na pewno rozmieszą fanów i osoby pamiętające ten serial animowany. Czy słyszycie ten wspaniały śmiech w głowie? 

Mamy do zaoferowania nie tylko koszulki He Man, ale również ciepłe bluzy. Pośród gadżetów mamy do wyboru torby z nadrukiem, do wyboru w różnych kolorach.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Koszulka damska SZKIELETOR MYAAAH! Koszulka jest miękka w dotyku wykonana z bawełny typu ringspun. Nadruk jest nie do zdarcia – kolory na zawsze zachowują swoją intensywność, dzięki stosowaniu przez nas profesjonalnej technologii. Koszulka do wyboru w 5 pięciu kolorach.
39.00
Koszulka męska SZKIELETOR MYAAAH! Koszulka jest miękka w dotyku wykonana z bawełny typu ringspun. Nadruk jest nie do zdarcia – kolory na zawsze zachowują swoją intensywność, dzięki stosowaniu przez nas profesjonalnej technologii. Koszulka do wyboru w 5 pięciu kolorach.
39.00
Torba bawełniana SZKIELETOR MYAAAH! Pomieści więcej niż A4 🙂 Torba jest markowa, nadruk na torbie dzięki profesjonalnej technologii nigdy nie zejdzie, ani nie straci na intensywności. Noś swojego Szkieletora tam, gdzie potrzeba.
35.00

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.