timized with the Yoast SEO plugin v7.7.3 - https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ -->

Skyrim

Koszulki Skyrim, Gadżety, koszulka damska, męska

Fus Ro Dah! Po rzucaniu smoczych krzyków można skupić się na zakupach w naszym sklepie internetowym – u nas możesz kupić koszulki Skyrim oraz gadżety Skyrim jak na przykład naszyjniki z wizerunkiem smoka. W przyszłości planujemy również nowe koszulki ze Skyrim, oryginalne gadżety i wzory na koszulki. Skyrim koszulka damska charakteryzuje się wcięciem w talii, męska koszulka skyrim to klasyczna koszulka do wyboru w rozmiarze od S do dużego XXL. Nasz ulubiony wzór możesz wybrać w kilku kolorach koszulki m.in. piaskowym czy czekoladowym.

Koszulka Skyrim z różnymi efektami nadruku

Na niektórych kolorach koszulki nadrukowaliśmy srebrny nadruk, który lekko się błyszczy! Efektowny srebrny nadruk, dodaje oryginalności koszulce i pasuje kolorem do świata Skyrima. Koszulki to zawsze dobry i sprawdzony prezent, a koszulki Skyrim to idealny pomysł prezentu dla fana i fanki tej fabularnej gry.

Koszulka Skyrim z nadrukiem I USED TO BE AN ADVENTURER. Co to znaczy?

Wielki świat ukazany w grze nie był pozbawiony śmiesznych błędów czy wpadek, do jednych z takich należały właśnie wypowiedzi randomowych postaci. Wiele postaci odpowiadało bohaterowi, że niestety kiedyś też było poszukiwaczem przygód, ale otrzymał strzałę w kolano (co również oznacza ożenek) i niestety już owym poszukiwaczem nie jest… W skali świata Skyrim można mówić o prawdziwej epidemii uszkodzonych kolan przez strzałę – tak wiele osób zmagało się z tym samym problemem. Na cześć tych dzielnych bohaterów, stworzyliśmy właśnie koszulki Skyrim z tekstem mówionym przez postaci z gry. Teraz Ty również możesz poczuć się jak sentymentalny poszukiwacz przygód. Lub Twój znajomy jeśli zdecydujesz się na zakup śmiesznej koszulki na prezent. Każdy fan Skyrima z pewnością uśmiechnie się na widok tej koszulki i będzie już wiedział o co chodzi. 

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu wszystkich fanów Skyrima ? Zapowiadamy nowości z naszymi oryginalnymi wzorami i gadżety ze Skyrim.  

Koszulka damska I USED TO BE AN ADVENTURER LIKE YOU. THEN I TOOK AN ARROW IN THE KNEE… Koszulka Skyrim bawełniana wykonana z bawełny ringspun, miękka w dotyku. Do wyboru koszulka w kolorze czekoladowym, piaskowym, białym i czarnym. Koszulka czekoladowa ma srebrny nadruk!
39.00
Koszulka I USED TO BE AN ADVENTURER LIKE YOU. THEN I TOOK AN ARROW IN THE KNEE… Koszulka Skyrim bawełniana wykonana z bawełny ringspun, miękka w dotyku. Do wyboru koszulka w kolorze czekoladowym, piaskowym, białym i czarnym. Koszulka czekoladowa ma srebrny nadruk!
39.00

Naszyjnik SKYRIM

Nie oceniono
Naszyjnik Skyrim z gry komputerowej o tym samym tytule. Jeśli jesteś fanem tej gry lub znasz kogoś, kto uwielbia ten tytuł, to właśnie znalazłeś odpowiedni prezent 🙂 Naszyjnik Skyrim posiada łańcuszek wraz z zapięciem.  
19.00

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Realizacja zamówienia 5 dni roboczych + czas dostawy