imized with the Yoast SEO plugin v9.5 - https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ -->

Obcy Nostromo

Koszulki Nostromo, koszulka Obcy damskie, męskie 

Jeśli jesteś fanem filmu Obcy- ósmy pasażer Nostromo, to koszulka z nadrukiem Nostromo, będzie dla ciebie nie lada gratką. W naszym sklepie internetowym znajdziesz koszulki Nostromo, z logo statku kosmicznego o tym tytule.  W najnowszych filmach, będących kontynuacją starszych części, podobne koszulki nosiła załoga statku Przymierze. Do wyboru mamy koszulki Nostromo w różnych kolorach, czarnym, szarym czy militarnym. Na koszulkach znajduje się nadruk w dobranym przez nas kolorze. Niektóre koszulki są z nadrukiem dwustronnym.

Koszulki Nostromo z ciekawym nadrukiem

Wszystkie koszulki wykonujemy samodzielnie, również nadruk na nich dobieramy sami. Nie ograniczamy się jedynie do podstawowych kolorów, ale również proponujemy nadruk metaliczny. Takie oryginalne projekty możecie spotkać szczególnie na naszych stoiskach na konwentach, gdzie koszulki Nostromo są dostępne w pojedynczych sztukach lub tylko na zamówienie. Nadruk możemy wykonać też neonowy zielony bądź żółty. Jeśli chciałbyś coś zmienić we wzorze napisz do nas. Wszystkie nadruki wykonujemy ręcznie, więc istnieje możliwość zmiany. 

Dodatkowo oprócz koszulek z rękawkami mamy do wyboru damskie topy. 

Gadżety Nostromo – torby, kubki, plecaki dla fanów Obcego 

Nie tylko mamy koszulki, ale również gadżety. Dla fanów Obcego i statku Nostromo do wyboru w ofercie mamy kubki, torby, podkładki pod myszkę oraz plecak z nadrukiem.  Wszystkie dobre itemy z tym wzorem proponujemy jako pomysł na prezent dla fanów tej serii filmów. 

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Kubek NOSTROMO

Nie oceniono
Biały kubek z nadrukiem Nostromo. Pojemność 330 ml, kubek można myć w zmywarce ?  
35.00 25.00
Koszulka damska NOSTROMO. Koszulka bawełniana wykonana z bawełny ringspun, miękka w dotyku. Nadruk przód – logo Nadruk tył – napis Nostromo Nadruk prawy rękaw – logo kolorowe Nostromo  
49.00
Koszulka męska NOSTROMO. Koszulka bawełniana wykonana z bawełny ringspun, miękka w dotyku. Nadruk przód – logo Nadruk tył – napis Nostromo Nadruk prawy rękaw – logo kolorowe Nostromo  
49.00
Podkładka pod mysz Nostromo. To porządna podkładka – ma grubość 5 mm, nadruk sublimacyjny. To oznacza ładne przejścia kolorów i wytrzymałość nadruku. Wymiary podkładki: 27 cm x 19 cm.
30.00

Plecak NOSTROMO

Nie oceniono
Plecak bawełniany z nadrukiem Nostromo. Wymiary plecaka: 37 x 46,5cm
39.00

Torba NOSTROMO

Nie oceniono
Torba bawełniana z nadrukiem Nostromo. Torba bawełniana wykonana w 100% z bawełny, posiadająca długie uchwyty, które są wzmocnienie szyciem krzyżykowym. Dobra na zakupy, do noszenia na co dzień i gdzie tylko chcesz ?
35.00

Top damski NOSTROMO

Nie oceniono
Top damski NOSTROMO Koszulka bawełniana wykonana z bawełny ringspun, miękka w dotyku. Do wyboru w kolorze czarnym i szarym.
39.00
Koszulka damska Alien z nadrukiem naszej grafiki plakatu Aliena – In space no one can hear your k***wa mać. 100% bawełna ringspun. Miękka i miła w dotyku.
39.00
Koszulka męska z nadrukiem naszej grafiki plakatu Aliena – In space no one can hear your k***wa mać. 100% bawełna ringspun. Miękka i miła w dotyku.
39.00

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.